Немає відгуків, додати
А-ПРИНТ
+380 (99) 202-02-28офіс
+380 (50) 563-89-28адміністрація (лише Viber,Telegram)
Додати відгук

Про нас

Оперативна поліграфія: копіювання (А4-А1 форматів), роздрук будь-яких форматів на різних видах матеріалу (папір різної щільності, фотопапір, колоьоровий папір і картон, дизайнерській папір і картон, паперова самоклейка, самознищувальна самоклейка, гладенький папір прозора і непрозора плівки, перфоплівка, банер, сіті папір-лайт, папір блю-бек, холст, тканина. Друк фолій. Друк на дисках. Ламінування (А6-А1 форматів і більше). Сканування (А4-А1 форматів).

Виготовлення візиток, бейджів, пластикових карток, посвідчень, буклетів, флаєрів, грамот, подяк, дипломів, сертифікатів, листівок, запрошень, палітурок, плакатів, афіш, постерів, меню, наклейок, бірок, календарів (кишенькових, настільних, настінних), фотокниг, каталогів, журналів, методичок, книг, папок, та багато іншого.

       Постдрукарські послуги: брошурування пластиковими і металевими пружинами, твердий і м'яка який палітурка, степлерування, форматування, порізка, позолота, тиснення фольгою, конгрев, вибіркове уф-лакірування, ламінування тощо.

       Оперативне виготовлення сувенірів: чашки (білі керамічні, кольорові, з ложками, прозорі матові і глянцеві, з ручкою у вигляді серця, які світять в темряві, «Магічні» ― які змінюють колір від температури, та інше.), футболки хлопкові і синтетичні (чоловічі, жіночі, дитячі, різних розмірів і кольорів), нанесення будь-яких зображень на одяг і тканину (фото, малюнки, логотипи, візерунки, написи...), друк на кепках, друк на масках, пазли А4 (прямокутні і у формі серця, звичайні і магнітні), килимки для миші, магніти, брелоки, значки, парасольки, прапори, подушки, етикетки на пляшки й шоколадки, металеві дипломи на дерев'яна яній основі. Друк на ручках, щоденниках і блокнотах, запальничках, браслетах, флешках, поліетиленових і паперових пакетах, еко-сумки, ялинкових і повітряних кульках, та багато іншого.

Виготовлення картин. Фотопортретів та ін. на холсті, лакування, натяжка на підрамник, встановлення межі/багета. Оформлення картин на фотобумазі у рамку, та під скло.

Виготовлення зовнішньої і внутрішньої реклами: вивіски, об'єднання роз'ємні літери/елементи, таблички плоскі, таблички з об'єднання єемними літерами, банери, стенди, системи-павук, кутки споживача, штендери, вказівники, наклейки, оформлення вітрин і автотранспорту, лайт-бокси, прапори, фігурна порізка самоклейки. Виготовлення одноразових і багаторазових трафаретів. Демонтаж, монтаж, ремонт реклами/конструкцій.

       Реклама на бігл-бордах, сіті-лайтах (друк, монтаж, оренда). Реклама у транспорті (общественных автобусах). Друк і поклейка оголошень / реклами на дошках оголошень житлових будинків міста.

       Дизайн. Макетування поліграфічної продукції (візитки, флаєра, буклети, плакати, календарі тощо), рекламної (вивіски, банери, афіші, постери та ін.), сувенірної продукції. Розробка фірмового стилю, логотипу, фірмового бланку. Створення паспорту вивіски, вказівника. Обробка фотографій: корекція кольору, ретушування, відтворення, обробка з чорно-білого зображення у кольорове. Створення колажів, фотомонтаж. Редагування текстів, таблиць, схем, малюнків. Створення макетів рекламних оголошень для сайтів і соц.мереж.

     Канцелярські товари в асортименті.

Інформація про компанію

Назва:
А-ПРИНТ
Тип компанії:
Виробник, Компанія, що надає послуги

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
м. Полтава

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner